Adaptacja Przepustnicy Bez Komputera Honda Civic

Adaptacja Przepustnicy Bez Komputera Honda Civic. Po czyszczeniu zresetowałem komputer i nauczyłem samochód pełnej skali obrotów, teraz ładnie przy zimnym silniku obroty stoją na ok. W związku z problemami jakie mogą powstać podczas nauki modułu ecm obrotów biegu jałowego, bez demontażu przepustnicy, na podstawie instrukcji serwisowej i za pomocą komputera z oprogramowaniem honda diagnostic system (hds) można wstępnie określić konieczność czyszczenia przepustnicy wykonując testy;

Kompakty bez turbo Porównanie
Kompakty bez turbo Porównanie from www.auto-swiat.pl

Honda w moim posiadaniu od prawie dwóch lat, przez ten czas zrobione ponad 30 tys km bez żadnego problemu, nigdy mnie nie zawiodła. Po którejś próbie usłyszałem, że coś. Mam problem z przepustnicą, mianowicie po wyczyszczeniu nie chce się ponownie zaadoptować.

Dzwoniłem Dzisiaj Do Serwisu Hondy I Otrzymałem Taką Odpowiedź W Samochodach Honda Jako Takiej Adaptacji Przepustnicy Nie Ma.

Obroty spadają do 500 a nawet poniżej i wtedy. Tylko mam problem z adaptacja przepustnicy. Witam wszystkich,przejrzałem forum i nie do konca wiem co z tą przepustnicą.czy do czyszczenia trzeba ją wyjąc,i co z adaptacją nigdzie tego nie wyczytałem,czy nie trzeba robic adaptacji przepustnicy a jesli tak to jak.honda crv 2.4 bez gazu.mam problem z odpalaniem jak postoi parenasci minut po jezdzie i spadnie troche temperatura.

Jeśli Ktoś Wie, To Proszę O Podpowiedź.

Po czyszczeniu zresetowałem komputer i nauczyłem samochód pełnej skali obrotów, teraz ładnie przy zimnym silniku obroty stoją na ok. Pomyslalem ze wyczyszcze przepustnice i doknam adaptacji jednak przeczytalem na roznych forach ze bedzie konieczne podpiecie pod komputer. Rover serii 600, honda accord :

Za Wysokie Obroty Po Czyszczeniu Przepustnicy, Adaptacja Nie Działa

Civic 5gen • honda • pliki użytkownika molekss przechowywane w serwisie chomikuj.pl • honda civic factory service manual (92 95).pdf, instrukcja obslugi honda civic 1992 95 pl.pdf.rar Sprawdź więcej ofert dla honda civic, pomorskie. Witam, od jakiegos czasu mam problem z polo obroty faluja na rozgrzanym silniku.

Na Przepustnicy Było Sporo Nagaru I Nie Zamykała Się Do Końca.

Ecu reset , adaptacja i na 3 miesiące. Okazało się, że był popękany i nie nadawał się już do niczego. Potrzebuje procedurę ustawienia przepustnicy i krokowca.

Po Którejś Próbie Usłyszałem, Że Coś.

Jeszcze raz adaptacja przepustnicy ( sporo dala inny mechanik wczesniej dal du. Pół roku temu zapaliła się kontrolka dpf, więc mechanik wyjął go, żeby zobaczyć jego stan. Cały czas po podłączeniu komputera widnieje informacja, że się nie zaadoptowała, zresztą nie trzeba nawet kompa podłączać żeby to wywnioskować bo samochód ma typowe objawy dla.

Leave a Comment