Brak Ogrzewania Fiat Punto Ii

Brak Ogrzewania Fiat Punto Ii. Cześć, dziś jadąc do pracy na 4 rano :/ zatrzymałem samochód przed przejazdem kolejowym i po 2 min. Jak silnik nagrzeje się do tego stopnia, że leci letnie powietrze, zostaw go na luzie, podkręc obroty i czekaj, aż załączy się wentylator.

Fiat Punto II Lift Actual 1.2 benz. 2004 rok Elbląg
Fiat Punto II Lift Actual 1.2 benz. 2004 rok Elbląg from sprzedajemy.pl

Witam, punto 2 wersja s przepłukałem nagrzewnice z syfu wyleciało go pełno, jednak mam problem nadal bo ogrzewania brak. ( fiat grande punto ) słabe ogrzewanie. Jakieś dwa tygodnie temu przy 140 km/ h (jechałem autostradą) przegrzał mi się silnik, bo dziwnym trafem wyparował mi płyn (niecały miesiąć po wlaniu).

Witam ,Mam Bmw E39 530D Z 2001Roku I Mam Problem Z.

Płynu nie ubyło tzn jest jeszcze ponad minimum. Nissan micra ii k11 wysoka temperatura silnika brak ogrzewania. 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012.

( Fiat Punto ) Słabe Ogrzewanie;/.

Usłyszałem jakby gotującą się wodę i gwizd choćby z gwizdka czajnika :/ miałem do pracy jeszcze 1,5km i stoję na parkingu. Ja ze swojej strony dodam, że jak potrzeba będzie wymiana nagrzewnicy, to szukaj taniego mechanika. Jeżeli poczujesz nawiew dość ciepłego powietrza w chwili włączenia wentylatora, to wtedy.

Po Zjeździe Musiałem Działać Awaryjnie I Wlałem Do Układu Wodę.

Witam film co prawda nie jest najlepszej jakości ale pozwala doskonale usunąć usterkę nie wszystko zostało powiedziane tak że zapraszam do kontaktu większość. Należy bowiem odkręcić cały przedni panel. 1,4 16v grzeje cały czas na max.

Jak Silnik Nagrzeje Się Do Tego Stopnia, Że Leci Letnie Powietrze, Zostaw Go Na Luzie, Podkręc Obroty I Czekaj, Aż Załączy Się Wentylator.

Fiat punto ii brak ogrzewania. To możesz łatwo sprawdzić, czy termostat, czy nagrzewnica. Fiat punto i grande punto ;

Cześć, Dziś Jadąc Do Pracy Na 4 Rano :/ Zatrzymałem Samochód Przed Przejazdem Kolejowym I Po 2 Min.

Ogrzewanie tylnej szyby zapraszamy do rejestracji na forum. Fiat tipo 1,4 16v 70kw były: Po przełączeniu na ciepłe leci przez chwilę jakby troche inne powietrze ale to nie to.

Leave a Comment