Subaru Legacy Iv Jak Skasowac Blad

Subaru Legacy Iv Jak Skasowac Blad. Od miesiąca wywala mi na gazie instalacja brc załozona oryginalnie w serwisie subaru. Zaluje ze nie ma takiej procedury w subaru , co prawda raz wyskoczyl mi blad po zdjeciu gazu, ale bez mechanika nie dalo.

2008 Subaru Legacy IV Station Wagon (facelift 2006) 2.0d
2008 Subaru Legacy IV Station Wagon (facelift 2006) 2.0d from www.auto-data.net

Na jakich gratach to dobrze śmiga? Tematy o subaru check, subaru check engine. Na szczęście z pomocą przychodzi.

+ 48 603 099 865) W Zakresie.

Jestem użytkownikiem legacy iv 2,5 l silnik ej25 benzyna gaz 2007 szukam również pomocy. Mozna tez sprobowac skasowac blad i zrobic reset autoadaptacji. Metoda ta sprawdza się w większości przypadków w autach z roczników 1995 do 2000 r.

Fluid And Coolant Are Fresh And None Of The Old Fluids Were Burnt Or Ru.

Po odłączeniu akumulatora, ustawienia komputera się resetują. Zaluje ze nie ma takiej procedury w subaru , co prawda raz wyskoczyl mi blad po zdjeciu gazu, ale bez mechanika nie dalo. Jak już wspomnieliśmy, egr najczęściej się zacina.

Dopiero Wyprostowanie Pozaginanych Pinow We Wtryskach Zalatwilo Sprawe.

(cos z elektronika) i tez nie udalo sie tego skasowac. It has an extremely hard shift from 1st to 2nd gear and keeps down a gear at highway speeds. Listwy wtryskowe wydają się jakoś bardziej solidne.

Subaru Legacy Iv B13 Legacy Iv M05 2.0 Palący Się Check.

Tam są takie zimne luty czy styki czy jakoś tam i jak nie łączą to się to wyświetla trzeba od czasu do czasu delikatnie puknąć albo wyjąć i przelutować. Dotyczy to zarówno elektrycznych szyb, jak i charakterystyki pracy silnika. Jak w temacie pacjent subaru outback 2003 wersja us zauważyłem jakiś dziwny wyłącznik pod kierownicą wg poprzedniego właściciela miał to być dodatkowy wyłącznik spryskiwaczy ale.

Mozna Tez Sprobowac Skasowac Blad I Zrobic.

Sealey is known nationally & internationally as a leading brand & supplier of professional tools and workshop equipment Zapala sie kontrolka check engine, ale auto nie jedzie jakos inaczej. Nie jest wykluczone, że niektóre ze.

Leave a Comment