Automatyczna Klapa Bagaznika Peugeot 508 Sprezyny

Automatyczna Klapa Bagaznika Peugeot 508 Sprezyny. Sprężyny otwierania bagażnika do peugeot 508. Auta uszkodzone i na części.

Archiwalne Peugeot 508 SW Salon Polska Vat23 Automat Warszawa
Archiwalne Peugeot 508 SW Salon Polska Vat23 Automat Warszawa from warszawa.lento.pl

Elektryczna klapa bagażnika w 508 sw nie otwiera się i nie zamyka jak założę na hak bagażnik rowerowy i podłączę do gniazda. Z o.o., podmioty powiązane i partnerów. Nie ma mowy o zimnych lutach.

Abs, Cd, Abs, Centralny Zamek, Abs, Cd, Abs,

Wykonałem test, wymusiłem pracę silnika i otworzyłem klapę. Stan nowy producent części ertons numer katalogowy części 112988v. 407 ma większe schowki obok kierownicy i w podłokietniku i chyba wygodniejsze fotele.

W Porównaniu Z 407 Muszę Przyznać, Że 508 Wypada Znacznie Lepiej.

Faktycznie nie zastanawiałem się nigdy nad tym ale podczas otwierania bagażnika zazwyczaj silnik nie pracuje. Zabrałem się do car audio mojego peugeota 508 2011 rok. Nie ma mowy o zimnych lutach.

Cześć Pochodzi Z Peugeota 506 Kombi Z 2014 R Z Silnikiem 1.6 Hdi 115 Km, Skrzynia Automatyczna.

Sw kombi 96872620ze 8795cl w franceauto. Radio fabryczne rt6 nie ma wyjścia rca. To chyba nienormalne, bo powinno działać jak się odchyli rowery w bagażniku ?

Działanie Automatycznego Otwierania Bagażnika W Temperaturach Poniżej 5 Stopni Celsjusza Może Być Narażone Na Spowolnione Otwieranie, Lub Też Brakiem Możliwości Otwarcia Bagażnika.

Dynamiczny, oszczedny, tani serwis, dobre wyposazenie w dobrej cenie. Srednie spalanie z 75kkm przy jezdzie 90% miasto to 7.8 w automacie. Jak odchylę z rowerami też się nie otwiera, dopiero jak wyłączę z gniazda wtyczkę to się otwiera.

Sprezyny Klapy Najnowsze Ogłoszenia Na Olx.pl.

Nie zamienilbym automatu na manuala. W tej wersji bezdotykowe otwieranie klapy bagaznika. Podłączone i polutawane jak należy do pinów z kostki radia.

Leave a Comment