Check Engine Kontrolka Kiedy Gaśnie Nissan Almera

Check Engine Kontrolka Kiedy Gaśnie Nissan Almera. Nissan 1.5 dci nie odpala, nie gaśnie check engine nie zapala się kontrolka świe. Podczas jazdy zaczęła mrugać kontrolka check engine.

N16 1,5 benzín/lpglambda nebo výfuk? Almera N16
N16 1,5 benzín/lpglambda nebo výfuk? Almera N16 from www.nissanclub.cz

Dodam również to, że samochod nie traci na. Kupiłem sterownik i po założeniu zmieniło się tylko tyle ze odpala i pracuje równo ale gaśnie po ok 5 sek. Witam, problem z nissanem almera 1.5 dci 2003.

Nissan Almera N16 2003 Rok, Silnik 1.5 Dci, Problem Z Odpaleniem, Nie Odpala Nawet Na Plaka.

Nissan 1.5 dci nie odpala, nie gaśnie check engine nie zapala się kontrolka świe. Poszperałem trochę w internecie (również i na tym forum) i z tego. Gdy auto najwięcej szarpie to z reguły.

Nissan Almera N16 1.5 2003R.

Witam, problem z nissanem almera 1.5 dci 2003. Nissan typowe usterki i serwisowanie. Nissan 1.5 dci nie odpala, nie gaśnie check engine nie zapala się kontrolka świe.

Nissan Micra 1.5 Dci 2003 82Ps / Zapala Sie Kontrolka Podczas Przyspieszania.

Mam problem z almerą jak w temacie , na zimnym silniku odpala i gasnie a do tego faluja obroty , ponowne uruchomienie i to samo albo nie gasnie tylko. Kupiłem sterownik i po założeniu zmieniło się tylko tyle ze odpala i pracuje równo ale gaśnie po ok 5 sek. Nissan almera 1.5 dci 2003 :

Jaki Silnik I Przebieg Możne Być Problem Z Immobilizerem Spróbuj Inny Kluczyk Przebicie W Aparacie Zapłonowym Na Cewce Wyciągnięty Łańcuch I Czujnik Położenia Wałka Źle Czytuje To Na Początek Ale.

Potrafi sie tak palic 1000 kilometrow, co dziwne autko pracuje normalnie, niejest w zaden sposob zmulony, ladnie sie zbiera, temperatura ok, olej ok, raz zdarzylo mi sie niezauwazyc kontrolki. Mrozów zapaliła się mi też kontrolka check engine, która czasem gaśnie, czasem mruga, albo też świeci na stałem. Próbowałem też przeprowadzić diagnostykę pokładową za pomocą zworki oraz.

Nissan Almera 1.5 Dci 2003 Kontrolka Check Engine.

Kontrolka zapala sie tylko jak silnik jest zimny. Podczas jazdy autostrada czasami zapala mi sie kontrolka check engin. Zobacz 333 pytania kierowców oraz 677 porad mechaników na temat typowych usterek i serwisowania samochodów marki nissan:

Leave a Comment