Citroen C3 Diesel 1.4 Hdi Nie Odpala Na Ciepłym

Citroen C3 Diesel 1.4 Hdi Nie Odpala Na Ciepłym. Km dla silnika hdi to może nie jest wiele, ale dla sprzęgła to już tak. Ostatni raz miało to miejsce w środę, w sobotę chciałem przestawić samochód w inne miejsce pod domem i nagle zonk.

Źle Ciężko Pali Trudny Rozruch Td Tdi Tds Dti Cdti Za 40 Zł Z Bydgoszcz - Allegro.pl - (6737452786)
Źle Ciężko Pali Trudny Rozruch Td Tdi Tds Dti Cdti Za 40 Zł Z Bydgoszcz – Allegro.pl – (6737452786) from allegro.pl

Witam do sprzedania sprawny citroen c3 auto normalnie pali na zimnym i ciepłym silniku.nie dymi nie kopci ładnie przyśpiesza ,mało pali. C1 1l jest na łańcuchu. Witam, mam problem z citroenem c3 2003 rocznik z silnikiem 1.4 hdi diesel, problem polega na tym, że nie chce odpalać, rozrusznik kręci prawidłowo, nowy akumalator, świece w porządku.

Witajcie, Pytanie Do Was O Podpowiedź W Sprawie Tytułowego C3.

…witam do sprzedania sprawny citroen c3 auto normalnie pali na zimnym i ciepłym silniku.nie dymi nie kopci ładnie przyśpiesza ,mało pali… 4 100 zł rok. Samochód sprawuje się dobrze, oprócz żarówek reflektorów kt. I stopniowo spadały tak jak i prędkość.

Auto Na Początku Chodziło Bez Problemu.

Na windows delphi się łączy przez eobd (brak błędów) a na normalnym brak komunikacji z silnikiem. 40 km, reszta to jazda po toruniu. Od pół roku cieszyłem się bezawaryjnym 407, niestety do ostatniego weekendu.

Pierwsza Rejestracja W Kraju 04.01.2013.

Auto bardzo ekonomiczne, spalanie w granicach 4l/100km. Wymieniony filtr powietrza i paliwa. Citroen c3 2 1.4 hdi 8hz podczas jazdy gaśnie.

Wczoraj Zrobiłem Nim Około 50Km W Trasie Poczym Zgasiłem Silnik Pod Domem A Po 20 Minutach Odpalił Bez Problemu Przestawiłem Go Na Podjazd I Zostawiłem Na Noc.

Nic nie było robione w ostatnim czasie z samochodem. Witam, mam problem z citroenem c3 2003 rocznik z silnikiem 1.4 hdi diesel, problem polega na tym, że nie chce odpalać, rozrusznik kręci prawidłowo, nowy akumalator, świece w porządku. Uważaj jak wkładasz tarczę tzn przyjżyj się czy nie jest asymetryczna na wieloklinie bo ja tak miałem.

Po Odpaleniu Jakiś Czas Jest Ok.

Idealne auto miejskie dla kobiety. Badanie techniczne ważne do 18.08.… 6 000 zł C3 1.4 hdi nie odpala.

Leave a Comment