Czujnik Położenia Pedału Gazu Ford Focus

Czujnik Położenia Pedału Gazu Ford Focus. Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Czujnik połżenia pedału sprzęgła ford focus.

Jak wymienić filtr kabinowy w Ford Focus MK2 poradnik
Jak wymienić filtr kabinowy w Ford Focus MK2 poradnik from club.autodoc.pl

70,00 zł x 10 rat raty zero szczegóły w ofercie. Tymczasem jest on bardzo drogi. Więc nie wiem czy brać się od razu za wymmianę pedułu czy może jeszcze spróbować coś innego.

Tymczasem Jest On Bardzo Drogi.

Więc nie wiem czy brać się od razu za wymmianę pedułu czy może jeszcze spróbować coś innego. Kiedy przestaje działać zaczyna mrugać kontrolka od grzania świec. Szybka, łatwa i lokalna sprzedaż rzeczy z drugiej ręki.

Brak Reakcji Na Pedał Gazu;

Witaj jesli ci padl czujnik pedalu gazu to kupisz go tylko w komplecie z pedalem gazu.ja juz 2 lata jezdze ztym uszkodzeniem,tam pdadaja sciezki rezystoryjne pedalu tego nienaprawisz tylko wymiana na nowy Czujnik położenia pedału gazu man 81259706072. W autach z automatyczną skrzynią biegów informacja z czujnika służy również do wymuszania redukcji przy nagłym przyspieszaniu.

Ogromny Wybór Czujnik, Położenie Pedału Gazu Do Wszystkich Modeli Ford Focus.

Najlepsze ceny obejmują wsparcie ze strony motoryzacyjnych ekspertów. Czujnik połżenia pedału sprzęgła ford focus. Silnik nie reaguje, albo bardzo słabo reaguje na wciskanie pedału gazu, jazda samochodem jest utrudniona albo niemożliwa, możliwe zapalenie kontrolki check engine albo wyświetlenie innego komunikatu ostrzegawczego.

Trochę Poszperałem W Internecie I Znalazłem Specyfikacje Do Tego Pedału Udostępniam Dla Wtajemniczonych W Temacie.

【top oferta】⚡️ czujnik, położenie pedału gazu do ford focus mk2 hatchback (da_, hcp, dp) 1.6tdci 109 km wygodnie zamówić online na autodoc szybka wysyłka i korzystne ceny obejrzeć teraz Ten czujnik jest rodzajem potencjometru, który przekształca pozycję przepustnicy w napięcie wyjściowe i emituje sygnał napięciowy do modułu sterującego silnika (ecm). Czujnik położenia przepustnicy (tps) reaguje na ruch pedału przyspieszenia.

Wejdź I Znajdź To, Czego Szukasz!

70,00 zł x 10 rat raty zero szczegóły w ofercie. Czujnik położenia pedału do ford w szerokim zakresie markowych producentów. Masz prawo zwrócić towar w ciągu 14 dni po jego otrzymaniu ford focus czujnik, położenie pedału gazu.

Leave a Comment