Czujnik Położenia Pedału Gazu Nissan Xtrail T30

Czujnik Położenia Pedału Gazu Nissan Xtrail T30. Oszczędność w kosztach dostawy darmowa wysyłka na terenie polski dotyczy zamówień, które przekraczają kwotę 380 pln, z wyjątkiem artykułów wielkogabarytowych, opon lub części podlegających kaucji. Przeglądaj ceny, opinie i promocje naszych 4989 polecanych warsztatów samochodowych.

CZUJNIK POŁOŻENIA WAŁKA XTrail T30 2.2DCI 0107
CZUJNIK POŁOŻENIA WAŁKA XTrail T30 2.2DCI 0107 from archiwum.allegro.pl

Witam mam problem z moim xem t30 który od pewnego czasu ciężko zaczął zapalać (po dłuższym postoju) tzn na początku trzeba było długo kręcić rozrusznikiem lub dzielić na 2 razy zapalał po ok 10 sek ale palił.oczywiście będąc elektrykiem nie omieszkałem sprawdzić wszystkich czujników, temperatury silnika, temperatury paliwa, położenia wału,. Znajdź najlepszy warsztat do wykonania usługi wymiana czujnika położenia wału korbowego! Przeglądaj ceny, opinie i promocje naszych 4989 polecanych warsztatów samochodowych.

Czujnik Tps, Czujnik Pozycji 2.

Wysoka jakość numer katalogowy producenta: Witam mam problem z moim xem t30 który od pewnego czasu ciężko zaczął zapalać (po dłuższym postoju) tzn na początku trzeba było długo kręcić rozrusznikiem lub dzielić na 2 razy zapalał po ok 10 sek ale palił.oczywiście będąc elektrykiem nie omieszkałem sprawdzić wszystkich czujników, temperatury silnika, temperatury paliwa, położenia wału,. Oszczędność w kosztach dostawy darmowa wysyłka na terenie polski dotyczy zamówień, które przekraczają kwotę 380 pln, z wyjątkiem artykułów wielkogabarytowych, opon lub części podlegających kaucji.

W Czasie Jazdy Jest Ok, Potem Postój Przed Supermarketem I Znów Powtórka:

Znajdź najlepszy warsztat do wykonania usługi wymiana czujnika położenia wału korbowego! I trwa to około 1 minute i spada na właściwe. Nadaje się do nissan xtrail dla infiniti g35 3.

Najlepsze Marki Auto Części Do Twojego Samochodu Z Jednego Źródła » Darmowa Dostawa Od 390 Pln

Czujnik położenia wału korbowego informuje sterownik silnika o aktualnym położeniu wału korbowego i o położeniu poszczególnych tłoków w cylindrach. Moje auto to t30 114km 2.2dci.brak błędów podmienione wszystkie czujniki temperatury wału wałka roz. Przepustnicy czujnik pedału przyspieszenia numer.

W Przypadku Wystąpienia Częściowej Lub Pełnej Awarii Dmuchawy Wpodanych Wyżej Pojazdach, Przyczyną Może Być.

Przeglądaj ceny, opinie i promocje naszych 4989 polecanych warsztatów samochodowych.

Leave a Comment