Fiat 1.9Td Wtyczka Wtrysku Sterującego

Fiat 1.9Td Wtyczka Wtrysku Sterującego. Reszta była ok ciśnienie paliwa ok turbo ok itepe. ( fiat bravo ) bravo 1.9 td 100 98 r odpalanie i swiecąca marchewa witam serdeczne, przepraszam, ze nie odpisywalem, ale dostep do internetu w pracy mam filtrowany, czytac wasze opinie naszczescie moglem.

Polmostrow 07.71 Глушник Фіат Дукато 4/Пежо Боксер 3
Polmostrow 07.71 Глушник Фіат Дукато 4/Пежо Боксер 3 from glushitel.zp.ua

Czujnik wału korbowego lub wałka rozrządu; P2148 kondensator wtrysku rząd 1 zwarcie. Audi [25tdi v6 ]błąd iglicy wtryskiwacza sterującego witam dziś mamine audi trafiło pod vag celem diagnostki przed nową mapą niestety wyszedł błąd iglicy wtryskiwacza sterującego czy coś w podobie chodzi tyle o ile o korektę kąta wtrysku w zależności od obciążenia.

Ogólnie Jak Silnik Pracuje Na Wolnych Obrotach To Co Jakiś Czas, Obroty Szybko Spadają I Za Chwilę Znowu Się Podnoszą, Tak Jakby Brakowało Mu Paliwa, Albo Któryś Wtrysk Nie Podał Odpowiedniej Dawki.

Audi [25tdi v6 ]błąd iglicy wtryskiwacza sterującego witam dziś mamine audi trafiło pod vag celem diagnostki przed nową mapą niestety wyszedł błąd iglicy wtryskiwacza sterującego czy coś w podobie chodzi tyle o ile o korektę kąta wtrysku w zależności od obciążenia. Przed zakupem proszę zapoznać się z naszym regulaminem. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!

Fiat Punto Ii 1.9 Jtd 80 Km 2000 Hatchback 5Dr Cena:

Gratuluję syna niech się zdrowo chowa,witam mam sterownik o. Gameboard of the gods author: Zadanie postawione przed tym modelem nie.

Złącze Diagnostyczne (Aldl) Znajduje Się Za Lewym Kielichem Pod Maską, I Aby Uruchomić Go Należy Zmostkować Piny A I B Tak Jak Na Rysunku Poniżej:

Tematy o wtyczka bravo, fiat bravo 97r. Zmostkować piny można zwykłym kawałkiem kabla, ale trzeba uważać żeby nie złączyć innych pinów co grozi uszkodzeniem instalacji elektrycznej. Grzechotka z krótką przedłużką 5.

Witam Mam Taki Problem W Swoim Bravo 100Td, Mianowicie Czasami Podczas Jazdy Po Wciśnięciu Sprzęgła Gaśnie.

Reszta była ok ciśnienie paliwa ok turbo ok itepe. [cari 1.9td] help silnik odmowil pracy help. Przedmiotem aukcji jest część używana , z demontażu.

A) Falowaniem Obrotów Podczas Pracy Silnika Na Gazie W Czasie Postoju, B) Nierównomierną Pracą Silnika Na Benzynie I Gazie, C) Szarpaniem Silnika, D) Wypadaniem Zapłonów Podczas Odpalania Zimnego Silnika.

Witam, chciałbym się podzielić moją wiedzą z poszukującymi rozwiązania problemu związanego z: Następca kropki pierwszej generacji pojawił się na rynku w 1999 roku. Rozpylacz końcówka wtrysku bosch fiat alfa 2.0jtd:

Leave a Comment