Gdzie Jest Przerywacz Honda F4I

Gdzie Jest Przerywacz Honda F4I. Jak nie to, to sproboj zmienic silniczek. Może ktos zmienial i wie gdzie mniej wiecej moze sie znajdowac pilnie prosze o pomoc bo przecież w polsce nie ma ciągle prostych drug a ja bym chciał choć troche pojeździć:)

złącze diagnostyczne mazda 6 YouTube
złącze diagnostyczne mazda 6 YouTube from www.youtube.com

Po przekręceniu kluczyka wyświetlają się wszystkie kwadraciki od paliwa ale po chwili gasną i już tak zostaje,reszta na wyświetlaczu działa właściwie. Na wyjętej części są takie oznaczenia; Carna puszka zamocowana do amy na wsuwce.na 2 przewody w kostce.

Ta Waczka Wlacza Kontakty I Mozna Jest Juz Zuzyta A Trzeba Skrzywic Kontakty, Lub Zmienic Waczke Ze Zlomowego Silnika.

Tam jest to podobno sterowane modułem podpiętym z zegarami jakoś. Może ktos zmienial i wie gdzie mniej wiecej moze sie znajdowac pilnie prosze o pomoc bo przecież w polsce nie ma ciągle prostych drug a ja bym chciał choć troche pojeździć:) Po przekręceniu kluczyka wyświetlają się wszystkie kwadraciki od paliwa ale po chwili gasną i już tak zostaje,reszta na wyświetlaczu działa właściwie.

Koledzy Wiecie Może Gdzie Zlokalizowany Jest W F Sporcie Czujnik Paliwa?

Ustawienie świateł honda cbr 600 f4i przez patryk83 » 2/8/2009, 09:09 czy jest możliwe ustawienie świateł pod innym kątem do jezdni niż np teraz mam ustawione ? Carna puszka zamocowana do amy na wsuwce.na 2 przewody w kostce. Jeśli do tych celów potrzebna jest honda, lepiej jest poszukać już przygotowanego pocisku, a nie samemu dokonać tuningu.

Cylindry, Tłoki, Akumulatory, Silniki, Wariatory, Sprzęgła, Rolki, Lusterka.

Witam,gdzie jest przerywacz kierunkowskazow w skrzynce na tym filmiku? Witam.mam pytanie może ktoś miał podobny problem, w mojej hondzie nie wyświetla mi ilości paliwa. Wlacz kierunki na zgaszonym silniku to bedziesz slyszal gdzie cyka post został pochwalony 0 razy

Pytanko Też Do Osoby Która Już To Wymieniała.

W końcu motor motocyklisty, choć nieśmiertelny, nadal jest zabity. W aso honda oryginał kosztuje ok 140 zł, może wie któryś z was gdzie można znaleźc tańszy odpowiednik tej części.w sklepach z częściami są nawet za 12 zł , ale nie wiem. Zdarza się, że kierunkowskazy nie działają prawidłowo lub przestają działać w ogóle.

Przyczyn Takiego Stanu Może Być Kilka.

Bo chyba odłączyła mi się wtyczka od niego ponieważ nic nie wyświetla w tym miejscu gdzie powinno. Honda cbr, cbr f1, cbr f2, cbr f3, cbr f4, cbr rr [f4i sport] czujnik paliwa. Maćku zgłebiłem trochę tajniki elektryki i twoja toria jest prawdziwa, ale przy zakupie gotowego opornika jest zazwyczaj opis 15w,25w itp a niema mowy o ohm, przy czym 15w oporniki mają zmierzone ok 2,5ohma a 25w 6ohm(mowa o chińskich rezystorach do kupienia na alledrogo itp ), po pomiarach oscyloskopem napięcie przy kierunkowskazie po.

Leave a Comment