Toyota Yaris Stuki Na Zimnym Silniku

Toyota Yaris Stuki Na Zimnym Silniku. Szczególnie po dodaniu i zwolnieniu gazu pozostawało charakterystyczne gruchanie. Silnik 1.3 benzyna + gaz.

Jak wymienić sondę lambda w Toyota Yaris P1 poradnik naprawy
Jak wymienić sondę lambda w Toyota Yaris P1 poradnik naprawy from club.autodoc.pl

Od kilku miesięcy jest problem z jazdą na zimnym silniku. Klekot słychać także pod obciążeniem silnika zarówno w czasie jazdy jak i na biegu jałowym. Witam, moja toyota na zimnym silniku po odpaleniu gaśnie i jest słaba, szarpie, trzeba cały czas trzymać nogę na gazie.

Auto Jest Mało Używane Ale Rano Po Odpaleniu Przy Jeździe Np.

Klekot słychać także pod obciążeniem silnika zarówno w czasie jazdy jak i na biegu jałowym. , stuki w silniku clio 1.2, grzechot przy odpalaniu opel corsa d, wariator opel corsa, corsa c 1.2 chrobotanie podczas odpalania., olej max grzechot po odpaleniu, dziwne tykanie po idpaleniu na zimnym zafira a 1.8, przy zapalaniu auta jest klekot corsa d 1.2, corsa c 1.0 halas przy uruchamianiu, corsa c 1.0 halas przy odpalaniu, corsa d stuki w. Kupiłam toyotę yaris podstawową biedną wersję 1.0 z 2001 r.

Witam, Mam Toyotę Yaris Verso Z 2000R.

Silnik na zimnym silniku chodzi jak disel. Typowe głuche lub stłumione stukanie, niezależnie od tego, czy silnik jest zimny, czy gorący, to najczęściej wina zużytych panewek bądź sworzni tłokowych. Dzieje się to tylko w sytuacjach, gdy procedura regeneracji została przerwana, np.

Od Kilku Miesięcy Jest Problem Z Jazdą Na Zimnym Silniku.

Po uruchomieniu zimnego silnika dochodzą z silnika stuki (bardziej klekot) które po rozgrzaniu prawie zanikają. Nie wpływa jednak on znacząco na żywotnośc silnika. Tego typu niepokojące dźwięki będą nasilały się wówczas wraz z chwilą wciskania pedału przyśpieszenia.

Dwa Miesiące Temu Zakupiłem Toyotę Yaris Verso 1.3 2003R.

Jako użytkownik uzyskasz pełen dostęp do forum oraz będziesz mógł tworzyć tematy oraz brać udział w dyskusjach. Minucie schodzą do 1200 i tak się utrzymują przez ok. Te stukanie (cykanie) to tak zwane hydrosztosy czyli popychacze z hydrauliczną regulacją luzu zaworów.

Podjazd Do Skrzyżowania Wciskamy Sprzęgło I Auto Nam Gaśnie.

Niestety to już kwalifikuje silnik do remontu. Toyota yaris 2008 1.0 stuki w silniku | forum mechaników samochodowych. Problemem są wysokie i długo utrzymujące się obroty silnika przy zimnym silniku.

Leave a Comment