Wymiana Płynu Chłodniczego Honda Civic Vii

Wymiana Płynu Chłodniczego Honda Civic Vii. Civic vii sport 1.6 vtec skąd kraków posty 38. Jeśli jest to twoja pierwsza wizyta pamiętaj o sprawdzeniu faq.

Honda civic vii ufo 2006r Belka zawieszenia przód sanki
Honda civic vii ufo 2006r Belka zawieszenia przód sanki from sprzedajemy.pl

Wycenie podlegały najpopularniejsze silniki na rynku. Cena 90zł za 5l w aso. Jeśli poziom płynu w zbiorniku wyrównawczym jest poniżej poziomu min należy dolać płynu do poziomu max.

Serwis Internetowy, Z Którego Korzystasz, Używa Plików Cookies.

Układ chłodzenia powinien być całkowicie opróżniony i napełniony świeżym płynem chłodzącym, stosownie do zaleceń dotyczących eksploatacji i przebiegu samochodu (patrz tabela przeglądów okresowych). Witam niedawno kupiłem ep2 w środę zauważyłem że w zbiornik u przelewowym nie było płynu chłodzącego. Cena 90zł za 5l w aso.

20 Km (Do Pracy I Z Powrotem) Już Się Przymierzałem Do Wymiany Tego Płynu.

Musisz zapoznać się z regulaminem i zarejestrowa. Po podłączeniu komputera pod samochód pokazuje błąd w układzie rozrządu. Może ktoś opisze jak to zrobić krok po kroku w samochodzie honda civic ej9, hb.

Wczoraj Pierwszy Raz Od Chyba Roku Sprawdziłem Poziom Płynu Chłodniczego.

2 dni temu wymieniałem w warsztacie termostat swojej hani. W najmniejszych jednostkach mogą wystarczyć ok. Uzupełnij płyn w chłodnicy do pełna.

Civic Vii Sport 1.6 Vtec Skąd Kraków Posty 38.

Wymieniałem dziś płyn w chłodnicy u mechanika,no i okazało się,że zleciało tylko niecałe 2 litry starego płynu,nagrzewnica była otwarta.przed spuszczeniem płynu było go na kresce max.zastanawiam się dlaczego tak mało i ile wchodzi do chłodnicy.będę wdzięczny za radę. Pojemność układu chłodzenia jest ściśle zależna od producenta samochodu i pojemności skokowej silnika. Czy może być to spowodowane, jakąś awarią, która wynikneła z rażącego.

Trochę Się Nagłowiłem Ale Sam Doszedłem Do Wniosku, Że To Uszczelka I Po Jej Wymianie Jak Ręką Odjął.

Wymiana płynu chłodniczego w civic viii; Honda civic ubytek plynu chłodniczego. Honda w tydzień i 800 km zjadła ponad litr płynu chłodniczego.

Leave a Comment